UudisedTUTVUSTUS: BACCO Le Cuir

October 7, 2018by BACCO Hookahs
https://bacco.ee/wp-content/uploads/2018/08/Jake_Farra_0000_bacco-1280x852.jpg

Kuu aega tagasi tulime välja enda uue mudeliga, mille nimetuseks BACCO Le Cuir. Nüüd sooviksime teile tutvustada meie uut vesipiipu lähemalt – mis selles uut on võrreldes vana mudeliga, mida oleme paremaks muutnud ning palju muud.

VÄLIMUS

Välimus on üks peamisi muudatusi mida oleme uues vesipiibus muutnud. Võrreldes eelmise versiooni Vintage mudeliga on Le Cuir kolmnurkse kujuga ning oleme lisanud juurde elegantsust, kattes vesipiibu naturaalse nahaga mis tarnitud meile otse Itaaliast. Naha eeliseks on tema vastupidavus, soliidne välimus ning naturaalsus – vesipiipu pakendist välja võttes on tunda meeldivat nahalõhna. Nahka saab ühtlasi ka hästi hooldada ning puhastada, kui valge-kreemise Bacco Le Cuir Pearl vesipiibu juures võib olla hirm, et hele nahk määrdub kiirelt, siis sama kiirelt saab selle ka puhtaks. Igal vesipiibul on unikaalne seerianumber, mis on tähistatud Rooma numbriga.

VOOLIK

Kui Vintage mudeli vesipiibuvoolik on valmistatud PVC materjalist, mis oma olemuselt on jäigem ning välitingimustes jahedama ilma korral võib jäikus veidi segada, siis Le Cuir mudeli vesipiibuvoolik on valmistatud toiduainetööstuses kasutatavast silikoonist ning voolik on väga elastne nii sise- kui ka välitingimustes. Silikoonvoolik on kaetud samuti nahaga ning omakorda hoolika õmblustega õmmeldud kinni.

MÕÕDUD

Võrreldes BACCO Vintage mudeliga on Le Cuir mudel täpselt sama kõrge kuid oluliselt laiem. Suurem laius on ka üheks väga suureks eeliseks uue vesipiibu juures kuna suurema põhja pindala tõttu on Le Cuir mudelil rohkem kandepinda ja seetõttu on vesipiip oluliselt stabiilsem nii laual hoides kui ka välitingimustes nt liival või murul hoides. Lisaks, suurema laiuse tõttu on vesipiibul sees õhuliikuvus oluliselt parem mistõttu vesipiip ei lähe nii kiirelt kangeks ning mahe ja meeldiv maitse püsib terve vesipiibusessiooni.

SISU

Le Cuir mudeli sisu on oma olemuselt praktiliselt täpselt sama võrreldes Vintage mudeliga. Kasutusel on 600ml alumiiniumist veepudel ning Lõuna- Eestis käsitsi valmistatud vesipiibupits. Ühtlasi on olemas ka Le Cuir mudelil söekaitse, mis on läbinud uuenduskuuri – söekaitse asub otse ülemise kaane küljes ning on valmistatud roostevabast materjalist. Söekaitse on võrreldes Vintage mudeli söekaitsmega väiksemate mõõtudega ning seetõttu on õhu juurdepääs söele-tubakale parem ehk täidab ideaalselt enda ülesannet – hoiab paigal sütt juhul kui vesipiip peaks ümber kukkuma, kuid samal ajal pakub piisavas koguses õhku.

LISAD

Paljud seda ei tea, aga ka naha peale on võimalik graveerida! Graveerimisel piire pole ning nahale võib graveerida ükskõik mida hing ihaldab – initsiaalid, tsitaat, logo jne. Ühtlasi on võimalik graveerida ka puidule – vesipiibu pealmise kaane äärele. Graveerimise hind on 20€.

Loodame, et antud postitusest oli teile abi ning olete nüüd teadlik uue vesipiibu eelistest ja võimalustest! 🙂

Soeta enda isiklik BACCO Le Cuir vesipiip juba täna – https://bacco.ee/shop/bacco-lecuir-2/

– Teie BACCO