BACCO VESIPIIBURENT

Pakume erinevaid vesipiiburendi võimalusi Teie korraldatud üritustele - alustades lihtsast vesipiiburendist, kuni täispaketini välja koos dekoratsiooni, telkide ja muu atribuutikaga.

Tutvu meie pakutavate pakettidega allpool. Täpsema informatsiooni ning maksumuse saamiseks võta meiega ühendust.

Rendipakett I
Meie kõige lihtsam rendipakett. Pakett sisaldab endas vesipiibu renti koos kõige vajaminevaga (tubakas, süsi, vesipiibumeister). Sobilik eraüritustele, kus on soov pakkuda tavalist ja lihtsat vesipiipu külalistele.

Hinnanguline maksumus: 200€ - 350€
Rendipakett II
Meie põhjalikum rendipakett. Pakett sisaldab endas vesipiibu renti koos kõige vajaminevaga, lisaks lauad-toolid, istumisalused ja väike telk. Sobilik väiksematele üritustele ja sünnipäevadele.

Hinnanguline maksumus: 400€ - 700€
Rendipakett III
Meie kõige põhjalikum ja sisukam rendipakett. Rendipakett sisaldab endas vesipiibu renti koos kõige vajaminevaga, lauad-toolid, istumisalused, suuremaid telke ja põhjalikke dekoratsioone - valgusketid, palmid, LED - valgustid jne. Pakett on sobilik suurematele üritustele, kus on kõrgemad nõudmised ja oodatakse läbimõeldud lahendusi - festivalid, pulmad, suuremad sünnipäevad, firmapeod.

Hinnanguline maksumus: kokkuleppel

Mida meie renditeenus endast kujutab?

Oma teenust pakkudes soovime enda klientidele pakkuda mugavat, paindlikku ning läbimõeldud lahendusi pakkumas vesipiipu Teie sündmustel. Teil pole vaja muretseda vesipiipude, tubaka, vesipiibumeistri ja kõige muu osas - see jääb meie kanda ning kanname hoolt selle eest, et kõik laabuks probleemideta.

Võimalus on rentida ka lihtsalt vesipiipe enda jaoks või ürituste jaoks. Ühe vesipiibu rendihind on 30€ / 24h. Rendihinnas ei sisaldus tubakas, süsi ja muu vajalik, vaid üks komplektne Bacco Vintage või Bacco Le Cuir vesipiip.

Olgu öeldud, et renditeenuse puhul on kõik vesipiibuseansid tasuta piiramatus koguses vastavalt kokkulepitud rendiperioodile.

Koostööpartnerid räägivad...

Butterfly Lounge on suvehooajal vesipiipe pakkunud aastaid, aga alles BACCO meeskonnaga koostööd alustades vaimustusime nendest tõeliselt. BACCO piibud on kaasaegsed, stiilsed, kerged kasutada ning pakuvad imeliselt puhast maitseelamust, mis võidab kindlasti südameid ka nende seas, kes seni vesipiibukirge endas avastanud pole.

— Getter, Butterfly Lounge juhataja

Koostöö teiega oli väga sujuv ja meeldiv ning kindlasti olete ka tulevikus meie esimene valik, kui soovime kliendile vesipiipu pakkuda! Tõepoolest tundus, et külalistele väga meeldis vesipiibu kasutamise võimalus!

— Anu, Pulma- ja ürituste korraldaja Pädaste Mõisas

Küsi pakkumist ja muuda oma üritus meeldejäävaks!

[recaptcha size:compact]