Kas Bacco veebipoest on võimalik vesipiipusid osta?

Eestis kohalduvad seadused ei luba müüa tubakatooteid e-poodides ning seetõttu ei ole võimalik meie e-poest vesipiipusid osta. 

Juhul kui soovite Bacco vesipiipusid nautida, siis saate mugavalt meie kodulehelt tellida teenuse enda eraüritusele ning tuleme pakume Teile täiuslikku vesipiibuelamust. 

Mida endast kujutab vesipiiburent?

Vesipiiburent on teenus, kus meie tuleme kohale Teie korraldatavale üritusele ja pakume külalistele vesipiibusessioone. Rendipakette on erinevaid ja lisaks vesipiipudele ning piibumeistrile, on meilt võimalik rentida sinna juurde ka valgusteid, telke, dekoratsioone.

Üldiselt on kõik vesipiibud kliendile tasuta tõmbamiseks ja Teie tasute teenuse eest meile. 

Millest oleneb renditeenuse maksumus?

Renditeenuse maksumus kujuneb välja selle järgi kui põhjalikku paketti endale soovite ning kui pikk on tööaeg ja külaliste arv.

Juhul kui soovite endale rendipaketti II või III (rendipaketid on leitavad siit: https://bacco.ee/vesipiiburent/), siis see eeldab seda, et meie poolt on ka transport ning täiendav tööjõud, mis tõstab oluliselt teenuse hinda.

Kui soovite lihtsalt piibumeistrit koos vesipiipudega, siis see on kõige taskukohasem variant. 

Milliseid dekoratsioone Te pakute rendiüritustele?

Lisaks vesipiipudele on meie inventarivalikus mitmeid erinevaid dekoratsioone, millega luua mõnus ja hubane keskkond:

  • Erineva valgusega valgusketid;
  • Lauad;
  • Istumisalused;
  • Laternad koos LED küünaldega;
  • Narmasvaibad;
  • Laudkatted, küünlad;
  • Kunsttaimed.

Kui Teil on konkreetsed soovid mida sooviksite meie dekoratsioonide valikust leida, siis andke meile teada ja kindlasti arvestame Teie soovidega. 

Kas Bacco vesipiibud on valmistatud Eestis?

Jah. Kõik vesipiibu detailid v.a alumiinium pudel on valmistatud Eestis ja vesipiip komplekteeritakse kokku samuti Eestis. 

Kas kodulehelt saab rentida ka üksikuid vesipiipusid?

Jah! Meie vesipiiburendi teenus on väga paindlik ja pakume rendiks ka üksikuid vesipiipe. Ühe vesipiibu rendihind on 30€ / 24h ning Tallinna piires on võimalik vesipiip kätte saada üldiselt 24 tunniga. 

Mis maitsega tubakaid valikus on?

Meie tubakavalik on pidevalt muutuv, aga proovime alati hoida enda menüüs kõige populaarsemaid maitseid: arbuus, mustikas, vaarikas ning lisaks mitmed erinevad segud piparmündiga.

Tihti on meil valikus ka mitmeid eksootilisi maitseid, mis ei ole laialdaselt levinud.