korduma kippuvad küsimused

 

korduma kippuvad küsimused

 

TARNE & PAKENDAMINE
Kas teil on olemas füüsiline pood, et tulla tooteid vaatama?

Baccol puudub füüsiline pood, kuid olete alati oodatud tutvuma toodetega meie kontorisse Suur-Paala 2a. Võtke meiega e-maili teel ühendust, andke teada milline vesipiip Teile huvi pakub ja saame kokku leppida ühise aja. 

Kui pikk on tarneaeg?

Sõltuvalt asukohast kulub tarnele üldiselt 2–7 tööpäeva ja transport on täiesti tasuta, olenemata ostukorvi suurusest. 

Kas Bacco vesipiibud on valmistatud Eestis?

Jah. Kõik vesipiibu detailid v.a alumiinium pudel on valmistatud Eestis ja vesipiip komplekteeritakse kokku samuti Eestis. 

Kas kodulehelt saab rentida ka üksikuid vesipiipusid?

Jah! Meie vesipiiburendi teenus on väga paindlik ja pakume rendiks ka üksikuid vesipiipe. Ühe vesipiibu rendihind on 30€ / 24h ning Tallinna piires on võimalik vesipiip kätte saada üldiselt 24 tunniga. 

Mida endast kujutab vesipiiburent?

Vesipiiburent on teenus, kus meie tuleme kohale Teie korraldatavale üritusele ja pakume külalistele vesipiibusessioone. Rendipakette on erinevaid ja lisaks vesipiipudele ning piibumeistrile, on meilt võimalik rentida sinna juurde ka valgusteid, telke, dekoratsioone.

Üldiselt on kõik vesipiibud kliendile tasuta tõmbamiseks ja Teie tasute teenuse eest meile. 

Millest oleneb renditeenuse maksumus?

Renditeenuse maksumus kujuneb välja selle järgi kui põhjalikku paketti endale soovite ning kui pikk on tööaeg ja külaliste arv.

Juhul kui soovite endale rendipaketti II või III (rendipaketid on leitavad siit: https://bacco.ee/vesipiiburent/), siis see eeldab seda, et meie poolt on ka transport ning täiendav tööjõud, mis tõstab oluliselt teenuse hinda.

Kui soovite lihtsalt piibumeistrit koos vesipiipudega, siis see on kõige taskukohasem variant. 

Tarne

Teie tellimus pakitakse turvaliselt ja saadetakse kohale meie usaldusväärsete tarnepartnerite Itella/Smartpost, Omniva ja DPD poolt. Kvaliteetse ja kiire tarne tagamiseks saadame tellimused, mis sisaldavad postreid ja pildiraame suuruses 50x70cm või 70x100cm, otse kulleriga koduukseni, et tagada paki täiuslik seisukord.

Sõltuvalt asukohast kulub tarnele üldiselt 2–6 tööpäeva ja tarne on kõikidele toodetele tasuta. Juhul, kui mingil põhjusel on toode vaja meile tagastada, siis garanteerime 14-päevase tasuta tagastusõiguse.