Tere tulemast!

Oleme tõeliselt tänulikud, et kaalute meie teenuse kasutamist oma tulevase ürituse jaoks. Oleme spetsialiseerunud kvaliteetse ja meeldejääva vesipiibu elamuse pakkumisele erinevatele sündmustele, alates suvepäevadest kuni pulmadeni välja. Meie meeskond koosneb kogenud asjatundjatest, kelle pikad kogemused tagavad selle, et pakkuda Teie külalistele tõeliselt unustamatut ja rahuldustpakkuvat vesipiibu elamust.

Mõistame, et igal üritusel on oma eripärad ning seetõttu kohandame oma teenust vastavalt Teie vajadustele ja eelistustele. Alates valitud kvaliteetsetest vesipiibu maitsetest kuni kogu vesipiibuala kunstilise paigutuseni, teeme kõik selleks, et Teie üritus oleks täielikult õnnestunud.

Meie eesmärk on pakkuda teenust, mis mitte ainult ei vasta, vaid ületab Teie ootusi, jättes teile rahulolu- ja täitumistunde, mis kestab kaua pärast ürituse lõppu.

kontakt

Võta meiega ühendust! 

Kui Teil on küsimusi meie teenuse kohta või soovite teha päringut enda üritusele, siis palun täitke paremal olev kontaktivorm ning võtame Teiega ühendust hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. 

Kiiremates küsimustes võite meile alati helistada, kasutades selles kontaktelefoni mis on ära toodud veebilehe juriidiliste andmete hulgas.

Tähelepanu! Tegu on spämmikaitsega.

BACCO JURIIDILISED ANDMED

Juriidiline nimi: Bacco OÜ
Registrinumber: 12253261
KMKR: Ei ole käibemaksukohuslane
Juriidiline aadress: Suur-Paala 2a, Tallinn, Harjumaa 13619
E-mail: bacco@bacco.ee
Kontakttelefon: +372 5845 3439