VESIPIIBURENDI PAKETID

Mis on peamine erinevus rendipakettidel?

Pakettide peamine erinevus tuleb sellest, kui põhjalikku paketti soovite, kas soovite enda üritusele erilahendusi ning kas ilu tekitame meie enda dekoratsioonidega või jääb see Teie meeskonna teha. 

Me oleme alati valmis kõikideks erisoovideks ja lahendusteks ehk kirjutage meile ja leiame kindlasti ühise lahenduse kuidas üritus meeldejäävaks muuta. 

Rendipakett I
500 - 700€
Meie kõige lihtsam rendipakett. Sobilik eraüritustele, kus on soov pakkuda tavalist ja lihtsat vesipiipu külalistele ilma täiendava inventari ning dekoratsioonideta. Pakett sisaldab:
Bacco vesipiibumeistrit?
Vesipiibud koos kõige vajalikuga?
Piiramatus koguses tasuta vesipiipe?
Rendipakett II
700 - 1300€
Meie põhjalikum rendipakett, mis sisaldab laia valikut dekoratsioone. Sobilik väiksematele üritustele ja sünnipäevadele. Pakett sisaldab:
Bacco vesipiibumeistrit koos kõige vajalikuga?
Inventar ja dekoratsioonid?
Piiramatus koguses tasuta vesipiipe?
Rendipakett III
Maksumus kokkuleppel
Bacco kõige luksuslikum ja põhjalikum rendipakett. Kui oled planeerimas suuri suvepäevi, festivali või näiteks pulma, siis see pakett on just Sulle. Pakett sisaldab:
Kahte Bacco vesipiibumeistrit koos kõige vajalikuga?
Lai valik inventari ja dekoratsioonid?
Piiramatus koguses tasuta vesipiipe?

mida meie renditeenus endast kujutab?

Oma teenust pakkudes soovime enda klientidele pakkuda mugavat, paindlikku ning läbimõeldud lahendusi pakkumas vesipiipu Teie sündmustel. Teil pole vaja muretseda vesipiipude, tubaka, vesipiibumeistri ja kõige muu osas – see jääb meie kanda ning kanname hoolt selle eest, et kõik laabuks probleemideta ja lõpptulemus oleks suurepärane.

Vesipiiburendi teenust oleme pakkunud Eestis ja isegi välismaal mitu aastat ning tänu põhjalikule kogemustepagasile saame Teile alati pakkuda parimat lahendust. Meie kogemused on näidanud, et hoolimata eestlase kinnisest iseloomust, siis just vesipiibutelk on see koht kus inimesed saavad rahulikult sotsialiseeruda ja mõnusalt aega veeta. Ning võime Teile garanteerida, et õhtu lõpuks on lõpp-klient äärmiselt rahul võimaluse üle tõmmata vesipiipu heas seltskonnas tähtede all.

Võimalus on rentida ka lihtsalt vesipiipe enda jaoks või ürituste jaoks. Ühe vesipiibu rendihind on 30€ / 24h. Rendihinnas ei sisaldus tubakas, süsi ja muu vajalik, vaid üks komplektne Bacco Le Cuir vesipiip.

Avasta meie varasemate koostööpartnerite kogemusi Bacco vesipiiburendi teenusega! 

Butterfly Lounge on suvehooajal vesipiipe pakkunud aastaid, aga alles Bacco meeskonnaga koostööd alustades vaimustusime nendest tõeliselt.

Bacco piibud on kaasaegsed, stiilsed, kerged kasutada ning pakuvad imeliselt puhast maitseelamust, mis võidab kindlasti südameid ka nende seas, kes seni vesipiibukirge endas avastanud pole..

Getter / Butterfly Lounge

Koostöö teiega oli väga sujuv ja meeldiv ning kindlasti olete ka tulevikus meie esimene valik, kui soovime kliendile vesipiipu pakkuda! Tõepoolest tundus, et külalistele väga meeldis vesipiibu kasutamise võimalus

Anu / Pädaste mõis

Suured tänud Bacco poistele, kellega sai järjekordne projekt koostöös lõpule viidud ja kõik sujus nagu valatult!
Saadan eriti suured tänud kohepealsetele poistele. Kogu teenus sujus kohapeal niivõrd mõnusalt ja poistel oli kogu aeg naeratus näol. Veelkord tänud suurepärase koostöö eest ja kohtumiseni juba järgmistel sündmustel!

Kristi / Live! agentuur

Olen oma tööga kokku puutunud väga erinevate vesipiibu teenuse pakkujatega ning BACCO on esimene täiuslik pakett, mida olen siiani kasutanud. Pakutakse täislahendust: kvaliteetsete piipude, vajaliku inventariga (telk, mööbel jmv), maitsekate dekoratsioonide ning väga hea personaalse ja sõbraliku teenindusega

Taavi / Jolos

kliendid, kelle üritusi oleme aidanud meeleolukaks muuta...

kontakt